Nespecifické mobilizace

Nespecifické mobilizace je technika mobilizací, cvičení a uvolňování kloubů pro nápravu vadného držení těla, která využívá pěnových míčků a cvičebních míčů – overballů. Vyučuje sama autorka, paní Zdeňka Jebavá (viz. foto).

Tento odborný seminář je určen hlavně pro fyzioterapeuty a rehabilitační pracovníky, většině případů uděleno souhlasné stanovisko UNIFY ČR a přiděleno 12 kreditů.

Důležitá informace: metoda “míčkové facilitace” je chráněna autorskými právy a autorkou této techniky je fyzioterapeut paní Zdeňka Jebavá, která nikomu neudělila právo školit a předávat tuto techniku, ani žádnou jinou jí vyvinutou. Paní Zdeňka Jebavá, jako jediná tuto techniku smí vyučovat a nemá žádné lektory, které by proškolila a zplnomocnila k výuce. Slova autorky: “je smutné, že někdo neoprávněný předává tyto techniky, ale ještě horší je, že nekvalitní a špatnou výukou může absolvent takového kurzu ublížit svým klientům”.

kurz nespecifické mobilizace - Zdeňka Jebavánespecifické mobilizace - teoretická výuka - Zdeňka Jebavánespecifické mobilizace pomocí malých míčů overbalů - Zdeňka Jebavámobilizace pomocí facilitačních míčků a overbalů - Jebavá Zdeňka

 

 

 

 

Na kurz si vezměte: čisté světlé oblečení, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník. V ceně kurzu je sada speciálních facilitačních míčků. Doplatek kurzovného při zahájení kurzu.

3 Comments

 1. Henry H. Garrick
    Listopad 11, 2016 at 9:10 AM

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.

  1. Henry H. Garrick
     Listopad 11, 2016 at 9:10 AM

   Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil.

 2. Henry H. Garrick
    Listopad 11, 2016 at 9:11 AM

  Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

Leave a comment