Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny neboli Energy hotstone masáž nebo Hot Stones Therapy je nový typ masáže, který svými účinky dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Je vynikající při bolestech zad, kloubů. Doporučujeme rovněž podnikatelům a lidem, kteří jsou pod stálým tlakem. Jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.

K této masáži se využívá speciálních lávových kamenů, které výborně akumulují teplo a zároveň se díky tomu uvolňují některé anionty kovů, přispívající k urychlení regenerace tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci. Tato vlastnost je využívána na odstraňování blokací důležitých bodů na meridiánech a rozproudění energie v našem těle.

Čínská terapie s použitím horkých lávových kamenů využívá nejen znalosti z klasické čínské medicíny, ale i moderní poznatky západního světa.

Při masáži se používají nahřáté lávové kameny, které se pak následně pokládají na energetické dráhy těla. Tyto dráhy bývají často neprůchodné, nebo téměř uzavřené. Tok energie nemůže dokonale proudit tělem. Odblokováním drah působíme na fyzické tělo se všemi jeho orgány a zároveň na psychiku. Propojení tepla z lávových kamenů, účinků polodrahokamů, masáže a aromaterapie navozuje dokonalý pocit uvolnění a relaxace.

Celostní terapie podporuje a stimuluje krevní oběh a tím pomáhá obnovit harmonii energie těla, zrychluje metabolismus, odbourává toxiny, revitalizuje všechny tělesné funkce a pomáhá zvládat stres.

Na kurz si vezměte: pohodlné světlé oblečení na převlečení, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, 2x ručník a osušku, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.