Havajská masáž LOMI LOMI

Tradiční Havajská masáž (u nás novinka) pocházející z Havajských ostrovů založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Velice účinná a přitom maximálně relaxační. Speciální techniky šetří ruce a proto je vhodná jak pro maséry, tak i pro masérky. Tato masáž je označována za perlu mezi ostatními masážemi.

Technika provedení Havajské masáže

Kurz Havajské masážeZáklady této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody.

 

Historie Havajské masáže

                                                                                                                                                                                                   Havajská Havajská masáž Lomi Lomimasáž „LOMI LOMI“ je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Nejprve byla praktikována mezi Ali´i „vrchností“. Jedno sezení Lomi Lomi v tuto dobu trvalo čtyři dny i déle. Bylo velice důležité, kdo tuto terapii prováděl. Byla označována za svatý rituál.

 

 

Na kurz si vezměte s sebou: pohodlné světlé oblečení na převléknutí, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, 2x ručník a doklad o zaplacení kurzu.