Dynamická lymfodrenáž obličeje

Dynamická masáž, jak jí nazýváme, je vylepšená forma lymfodrenáže. Dosahuje efektu zvýšené výměny výživných látek, takže po ní dochází ke stimulaci buněčné regenerace.

Popis metody

Místo klasické masáže, kterou zná každá žena navštěvující kosmetičku, je péče postavena na podpoře lymfatického a krevního oběhu. Když se totiž hromadí voda tam, kde je nežádoucí, vznikají nepříjemné otoky (např. pod očima) a  v pokožce se usazují toxické látky. Zbavit se jich lze právě cílenými tlaky směřujícími do stran obličeje a dekoltu.

Dynamická masáž, jak jí nazýváme, je vylepšená forma lymfodrenáže. Dosahuje efektu zvýšené výměny výživných látek, takže po ní dochází ke stimulaci buněčné regenerace. Působí na cévní a kožní systém, dodává energii, bojuje proti stresu, projasňuje pleť, nemalý význam má i ve zvýšení účinnosti kosmetických přípravků při vlastním ošetření, zlepšuje elasticitu kůže a oddaluje stárnutí. Přispívá k psychické rovnováze, odstraňuje stres, únavu a otoky                 v obličeji.

Spočívá ve vytváření tlaků v bodu a přenosu energie. Je to pomalá masáž na lymfatické odvodnění obličeje. Masáž lze provádět při kosmetickém ošetření i naprosto samostatně.

Na kurz si vezměte: čisté světlé oblečení, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.