Čínská tlaková masáž

Odborný kurz zaměřený na techniku masáží tradiční čínské medicíny. Oblíbená technika prevence a ovlivňování funkcí organismu. Kurz je vhodný pro maséry, fyzioterapeuty i laickou veřejnost.

Techniky, které se vyučují v masérském kurzuČínská tlaková masáž“, můžete používat ve své dosavadní praxi (masážní salon, masáže ve fitness), případně si jednotlivé hmaty přidat do klasické či sportovní masáže.

Popis masérského kurzu

čínská masáž hlavyV tomto masérském kurzu se naučíte základním technikám těchto krásných orientálních masáží. Nedílnou součástí kompletního kurzu (7 dní) je teorie akupunkturních bodů, drah (meridiánů) a praxe masáží. V teorii a praxi se naučíte vyhledávat (lokalizovat) akupunkturní body a dozvíte se o jejich významu.

Rozvrh kurzu

čínská tlaková masáž šíjeVýuka zahrnuje 70 vyučovacích hodin + zkoušky (7 výukových dní, 8 den zkoušky). Praxe masáží obsahuje masáž hlavy, šíje, zad, pánve, dolních a horních končetin a břicha. Součástí teorie jsou základy čínské medicíny, indikace a kontraindikace, typy masáží, odlišnosti od evropských typů masáží, názvosloví v čínské medicíně, popis a indikace bodů a meridiánů“.

Typy studia masérského kurzu čínská tlaková masáž:

Kurz “Čínská tlaková lineární masáž”:

 • intenzivní (8 pracovních dní od 8:00 hod. do 17:00 hod.)
 • prodloužené víkendy (2x blok od čtvrtka do neděle vždy od 8:00 hod. do 17:00 hod.)

Jednodenní semináře:

Kurz čínské masáže jsme na žádost studentů rozdělili jednotlivé části, které je možné absolvovat postupně a nezávisle na sobě (>čínská masáž hlavy, čínská masáž šíje, čínská masáž pánve, čínská masáž zad, čínská masáž horních a dolních končetin, teorie základů čínských masáží). Jednodenní semináře jsou zaměřené hlavně na praxi a jsou vhodné i pro laickou veřejnost.

Na masérský kurz čínská masáž si vezměte: na převlečení čisté světlé oblečení (kalhoty a triko), přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník a doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. V ceně masérského kurzu jsou masážní prostředky a skripta. U typu kurzu “individuál” budou k dispozici jen pracovní materiály.

 

3 Comments

 1. Henry H. Garrick
    Listopad 11, 2016 at 9:10 AM

  Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore.

  1. Henry H. Garrick
     Listopad 11, 2016 at 9:10 AM

   Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil.

 2. Henry H. Garrick
    Listopad 11, 2016 at 9:11 AM

  Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio cumque nihil impedit quo minus id quod maxime placeat facere.

Leave a comment