Alfa – na vlnách podvědomí

Práce s myšlenkami v hladině Alfa umožňuje každému nejen odpočinek a regeneraci, ale také přístup k netušeným zdrojům informací nejen o nás samotných.

Na vlnách podvědomí I

Seminář “Na vlnách podvědomí I“ je z rodiny kurzů o aktivním využití svého podvědomí pro zlepšení jakékoliv oblasti ve svém životě. I když se dnes o podvědomí mluví často, jeho vliv si uvědomíme až při absolvování kurzů, jako je tento. nebo v horším případě, při návštěvě psychoterapeuta, je-li to potřeba. Je až neuvěřitelné, jaký vliv na náš život podvědomí má.

Absolvováním tohoto kurzu nejenže získáte potřebný cit nebo zkušenost, kdy je člověk aktivnímu využití svého podvědomí otevřen, ale naučíte se rovněž vědomě a relativně v krátké době potřebnému uvolnění a relaxaci. Další důležitou kapitolou je naučení se určitým potřebným pravidlům a zásadám, aby byla práce s podvědomím skutečně efektivní, stejně jako konkrétní techniky a nástroje, sloužící ke zkvalitnění života, jako jsou např. lepší spánek, paměť, léčení, diagnostika pomocí podvědomí a jiné.

Seminář “Na vlnách podvědomí I“ je vstupní branou do světa aktivního využití svého podvědomí, která doslova otevře netušené možnosti našeho života.

“Můžu s čistým svědomím říci, že právě semináře tohoto typu mi otevřeli cestu k věcem, o kterých jsem tušil (díky svému zájmu o esoteriku, alternativní léčení, duchovní svět a východní nauky všeobecně), a dle mého názoru, společně s Reiki, se jedná o jediné potřebné semináře tohoto typu, pro proniknutí do světů alternativních nauk všeobecně. Vše ostatní je, dle mého názoru, “variace na téma…“.” říká lektor kurzu.

Na vlnách podvědomí II

Seminář “Na vlnách podvědomí II“ vřele doporučujeme všem vážným zájemcům o toto téma, absolvování 1. semináře je zde logickou podmínkou. Zatímco na 1. semináři se dozvíte vše potřebné, abyste mohli se svým podvědomím pracovat a získáte určitý přehled o způsobech a technikách práce s podvědomím, na tomto 2. semináři, který trvá “pouze“ 1 den, získáte přístup k technikám a informacím více osobním a můžete tak nalézt odpovědi, proč se vám v životě děje to či ono. Zde leží pravý klíč k otázkám a odpovědím, které k sobě mnohdy máme, a samozřejmě zde můžeme nalézt způsob, co s tím, je-li potřeba změny.

Doporučujeme absolvování obou stupňů semináře, stejně jako u Reiki, a považujeme absolvování obou seminářů za “splněný potřebný základ“. Vyšší stupně, stejně jako u Reiki, už jsou “jen“ pro skutečně vážné zájemce, kteří chtějí proniknout více do hloubky.

Na kurz si vezměte s sebou: čisté volné oblečení, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby,utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.

Previous

test