Akupresura

Akupresura je významná část léčby v tradiční čínské medicíně. Společně s akupunkturou, fytoterapií, baňkováním, moxováním, dietetologií a cvičením patří do základního pilíře prevence případně léčby onemocnění. Pomocí akupresury můžete ovlivnit celou řadu onemocnění a projevů jako je zažívání, trávení, bolesti. Pomocí akupresury posilujete imunitní systém a harmonizujete organismus.

Akupresura pro maséry

Techniky akupresury můžete zařadit do své praxe a zkombinovat s klasickou či rekondiční masáží nebo praktikovat jako samostatnou techniku. Doporučujeme používat ve svém okolí i pro laickou veřejnost (rodina, přátelé, případně   v zaměstnání).

V tomto kurzu vás naučíme základní techniky akupresury podle tradičních technik vycházejících z východní medicíny (tradiční čínské medicíny).

Kurz je “rozdělen” na dvě části vzájemně propojené. První část je teoretická a naučíme vás jednotlivé lokalizace a indikace vybraných akupunkturních bodů a průběh meridiánů. V druhé části vás naučíme aplikovat probrané techniky v terapii a masáží.

Kurz trvá 1 den od 9:00 do 16:00

Na kurz si vezměte: čisté světlé oblečení, přezůvky – pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, ručník, papírové utěrky,  doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.

 

Heading Goes Here
Content Goes Here